WITAMY W HOUSE OF GUNS

Marka House of Guns powstała w 2010 roku. Została stworzona przez jednego z największych w Europie importerów materiałów wybuchowych. Domeną działalności jest import, eksport oraz sprzedaż krajowa broni wojskowej (surplus).

Na stanie znajdują się duże ilości broni długiej i krótkiej w tym w większości broń używana. Ze względu na rodzaj działalności – dystrybucję broni palnej nie jest prowadzona współpraca ze strzelcami indywidualnymi a jedynie z podmiotami koncesjonowanymi. Zaopatrujemy również rynki wojskowe, agencje ochrony oraz instytucje rządowe na całym świecie.

BROŃ

Eksport broni jest naszą domeną działalności. W ofercie posiadamy broń nową i używaną, przeznaczoną na rynek zarówno cywilny jak i wojskowy. Stan broni oraz ilości zaspokoją najbardziej wymagających. W naszej ofercie można znaleźć broń marek takich jak: FB Radom, Beretta, Walther, IWI, CZ, Kalashnikov i wiele więcej

AMUNICJA

Zapewniamy stały dostęp amunicji nowej oraz pochodzącej z zapasów wojskowych w kalibrach od .22 do 23mm. W ofercie posiadamy amunicję zarówno cywilną jak i wojskową.

SPRZĘT WOJSKOWY

House of Guns zajmuje się sprzedażą kontraktową sprzętu oraz technologii wojskowej począwszy od akcesoriów takich jak kamizelki kuloodporne, hełmy bojowe, noktowizja, kamery termowizyjne, skończywszy na pojazdach opancerzonych, gąsienicowych i sprzęcie latającym i pływającym.

BROŃ KRÓTKA

W naszej, stale rozszerzanej ofercie znaleźć można pistolety zarówno nowe jak i używane. Broń w większości pochodzi z zapasów wojskowych i przeznaczona jest na rynek wojskowy. Na życzenie klienta broń możemy przystosować do użycia na rynku cywilnym. Zawsze dajemy możliwość wykonania inspekcji broni przed zakupem co daje kupującemu gwarancję jakości.

BROŃ DŁUGA

W naszej, stale rozszerzanej ofercie znaleźć można karabinki i karabiny zarówno nowe jak i używane. Broń w większości pochodzi z zapasów wojskowych i przeznaczona jest na rynek wojskowy. Na życzenie klienta broń możemy przystosować do użycia na rynku cywilnym. Zawsze dajemy możliwość wykonania inspekcji broni przed zakupem co daje kupującemu gwarancję jakości. W ofercie znajdują się również karabiny maszynowe, ciężkie karabiny maszynowe, wyrzutnie rakiet oraz karabiny przeznaczone do strzelania precyzyjnego.

INTERESUJĄ CIĘ AKCESORIA?

W sprzedaży posiadamy pakiety części zamiennych do broni, która jest w naszej ofercie w tym lufy, magazynki, zamki i wiele innych.

AKTUALNOŚCI

Amunicja TT dostępna

Od dziś dostępna jest amunicja w kalibrze 7,62x25mm. Na stanie 2 500 000 sztuk Zapraszamy do składania zamówień

Pistolety REX dostępne

Od 01.05.2018 w House of Guns można nabyć pistolety AREX rex w cenach dystrybutorskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz katalogami.

Dostawa hurtowa broni z dnia 20.05.2018

W dniu dzisiejszym stany magazynowe zostały uzupełnione o: Arsenal AKS47 M16 nowa M16 używana Berette M12 Berette BM59 Zastava M53 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

FORMULARZ KONTAKTOWY

[recaptcha]