Marka House of Guns powstała w 2010 roku. Została stworzona przez jednego z największych w Europie importerów materiałów wybuchowych. Domeną działalności jest import, eksport oraz sprzedaż krajowa broni wojskowej (surplus).

Na stanie znajdują się liczne ilości broni długiej i krótkiej. Ze względu na rodzaj działalności – dystrybucję broni palnej nie jest prowadzona współpraca ze strzelcami indywidualnymi a jedynie z podmiotami koncesjonowanymi (sklep z bronią) oraz centrami szkoleniowymi. Współpraca z kilkunastoma krajami pozwala na import dużych ilości broni palnej z każdego zakątka globu.

Ikona pocisków - House of Guns

BROŃ

House of Guns zajmuje się eksportem broni nowej oraz używanej, która jest przeznaczony na rynek cywilny oraz wojskowy. Broń, którą oferujemy jest najwyższej jakości, zarówno wizualnie jak i technicznie. Nasza oferta to znane marki, np. FB Radom, Beretta czy Kalashnikov.

Ikona broni - House of Guns

AMUNICJA

Stały dostęp do amunicji, zarówno nowej jak i tej, która pochodzi z wojskowych zapasów. Amunicja, którą oferujemy jest cywilna oraz wojskowa.

Ikona amunicji - House of Guns

SPRZĘT WOJSKOWY

Zajmujemy się sprzedażą w formie kontraktowej. Oferujemy sprzęt i technologię wojskową, m.in akcesoria militarne, np. hełmy czy noktowizję, a także pojazdy opancerzone, gąsienicowe czy latające i pływające.