WITAMY W HOUSE OF GUNS

Marka House of Guns powstała w 2010 roku. Została stworzona przez jednego z największych w Europie importerów materiałów wybuchowych. Domeną działalności jest import, eksport oraz sprzedaż krajowa broni wojskowej (surplus).

Na stanie znajdują się liczne ilości broni długiej i krótkiej. Ze względu na rodzaj działalności – dystrybucję broni palnej, nie jest prowadzona współpraca ze strzelcami indywidualnymi, a jedynie z podmiotami koncesjonowanymi (sklep z bronią) oraz centrami szkoleniowymi. Współpraca z kilkunastoma krajami pozwala na import dużych ilości broni palnej z każdego zakątka globu.

BROŃ

Domeną naszej działalności jest eksport broni. W ofercie posiadamy broń nową i używaną, przeznaczoną na rynek zarówno cywilny jak i wojskowy. Stan oraz ilość broni zaspokoją potrzeby każdego klienta. W naszej ofercie można znaleźć broń marek takich jak: FB Radom, Beretta, Walther, IWI, Cugir, Kalashnikov i wiele innych.

AMUNICJA

Zapewniamy stały dostęp amunicji nowej oraz pochodzącej z zapasów wojskowych w kalibrach od 5.6 do 23 cm. W ofercie posiadamy amunicję zarówno cywilną jak i wojskową.

SPRZĘT WOJSKOWY

House of Guns zajmuje się sprzedażą kontraktową sprzętu oraz technologii wojskowej, zaczynając od akcesoriów takich jak kamizelki kuloodporne, hełmy, noktowizja, kamery termowizyjne, kończąc na pojazdach opancerzonych, gąsienicowych, sprzęcie latającym i pływającym.

BROŃ KRÓTKA

W naszych magazynach znajduje się szeroki wybór broni krótkiej. Zarówno nowej jak i pochodzenia wojskowego

BROŃ DŁUGA

W naszych magazynach znajduje się również niemała ilość broni długiej. Większość stanowi broń pochodzenia wojskowego

AKCESORIA

Ofertę uzupełniają akcesoria do broni oraz akcesoria strzeleckie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami